Ultima oră
Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple
Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani
Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga
Adelina Ungureanu, căpitanul naţionalei, ruptură de ligament la genunchi după o accidentare în European League Adelina Ungureanu, căpitanul naţionalei, ruptură de ligament la genunchi după o accidentare în European League
Fost jucător la CFR şi Rapid, Ermal Krasniqi a bătut palma cu o nouă echipă! Fost jucător la CFR şi Rapid, Ermal Krasniqi a bătut palma cu o nouă echipă!
Răsturnare de situaţie! Mihai Pintilii, în negocieri avansate pentru revenirea pe bancă Răsturnare de situaţie! Mihai Pintilii, în negocieri avansate pentru revenirea pe bancă

VIDEO | Takuto Oshima s-a întors ca adversar pe ”Ion Oblemenco”. ”Pentru mine au fost nişte sentimente speciale”

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 24 oct 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Universitatea Craiova a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia armeană Noah, în a doua etapă din Conference League.

 

 

 

Mijlocaşul japonez Takuto Oshima a fost titular pentru Noah, în disputa contra echipei pentru care a jucat până în vară.

”Am obţinut un punct important. Din nefericire, n-am reuşit să câştigăm. De acum ne gândim doar la ce va fi de acum încolo. A fost un meci greu, dar mă aşteptam să fie aşa. 

Pentru mine au fost nişte sentimente speciale, pentru că am jucat împotriva fostei mele echipe. Nu a fost atât de simplu meciul, dar dacă aş fi reuşit să înscriu, cu siguranţă m-aş fi bucurat. A fost o revenire frumoasă, toată lumea m-a primit cu braţele deschise şi asta m-a făcut să mă simt bine. Le urez toate cele bune”,
a spus Oshima, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri