Ultima oră
Alex Maxim pleacă de la Gaziantep dar rămâne în Turcia! Este la un pas de a ajunge la o înţelegere cu o nouă echipă Alex Maxim pleacă de la Gaziantep dar rămâne în Turcia! Este la un pas de a ajunge la o înţelegere cu o nouă echipă
Zeljko Kopic a refuzat oferta de la Anarthosis! Salariul umilitor pe care ciprioţii i l-au propus fostului antrenor de la Dinamo Zeljko Kopic a refuzat oferta de la Anarthosis! Salariul umilitor pe care ciprioţii i l-au propus fostului antrenor de la Dinamo
”Voi bea rom cu cola până voi muri”: O fană scoţiană în vârstă de 93 de ani nu are de gând să se întoarcă acasă dacă Scoţia câştigă Cupa Mondială

”Voi bea rom cu cola până voi muri”: O fană scoţiană în vârstă de 93 de ani nu are de gând să se întoarcă acasă dacă Scoţia câştigă Cupa Mondială
Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple
Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani
Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga

VIDEO | Takuto Oshima s-a întors ca adversar pe ”Ion Oblemenco”. ”Pentru mine au fost nişte sentimente speciale”

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 24 oct 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Universitatea Craiova a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia armeană Noah, în a doua etapă din Conference League.

 

 

 

Mijlocaşul japonez Takuto Oshima a fost titular pentru Noah, în disputa contra echipei pentru care a jucat până în vară.

”Am obţinut un punct important. Din nefericire, n-am reuşit să câştigăm. De acum ne gândim doar la ce va fi de acum încolo. A fost un meci greu, dar mă aşteptam să fie aşa. 

Pentru mine au fost nişte sentimente speciale, pentru că am jucat împotriva fostei mele echipe. Nu a fost atât de simplu meciul, dar dacă aş fi reuşit să înscriu, cu siguranţă m-aş fi bucurat. A fost o revenire frumoasă, toată lumea m-a primit cu braţele deschise şi asta m-a făcut să mă simt bine. Le urez toate cele bune”,
a spus Oshima, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri