Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 1-2, în direct la Prima Sport 1! Milanov îi aduce pe ”câini” în avantaj VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 1-2, în direct la Prima Sport 1! Milanov îi aduce pe ”câini” în avantaj
A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV
Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami
Partea la care Dinamo a excelat în acest sezon. Conducerea a făcut un adevărat miracol | EXCLUSIV Partea la care Dinamo a excelat în acest sezon. Conducerea a făcut un adevărat miracol | EXCLUSIV

VIDEO |TRABZONSPOR SCOATE UN EGAL LA BAŞAKŞEHIR ÎN PRELUNGIRI

Video Publicat pe 28 oct 2019

Basaksehir şi Trabzonspor au terminat la egalitate, 2-2, un meci din etapa a 9-a din campionatul Turciei. Toate golurile au fost marcate în repriza secundă. În direct pe Look Sport, Sturridge a deschis scorul în minutul 61 pentru oaspeţi, dar Visca a egalat 6 minute mai târziu din penalty. Slovacul Martin Skrtel a făcut 2-1 pentru gazde, în minutul 78, dar Sorloth a egalat pentru Trabzonspor când nimeni nu se mai aştepta, în minutul 5 al prleungirilor.

Basaksehir este pe locul 6 cu 15 puncte, în timp ce Trabzonspor vine pe poziţia a patra având cu un punct mai mult.