VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată VIDEO | Fiorentina - Sassuolo 5-1. Formaţia viola s-a descătuşat cu penultima clasată
Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj Răsturnare de situaţie! Când începe Dan Petrescu mandatul la CFR Cluj
Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă” Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”
VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu

VIDEO | Un bărbat dezbrăcat a pătruns pe teren la meciul Granada – Manchester United, din Liga Europa

Europa League Publicat pe 8 apr 2021

Un bărbat dezbrăcat a pătruns pe teren, joi seară, în timpul meciului Granada – Manchester United, din prima manşă a sferturilor de finală ale Ligii Europa.

Incidentul a avut loc în minutul 6. Bărbatul, care era dezbrăcat complet, a pătruns pe gazon şi l-a traversat alergând. Intrusul a fost escortat în afara terenului de poliţişti. Jocul a fost întrerupt aproximativ un minut.