Escapadele vedetei Universităţii Craiova. "Nu se ocupă doar de fotbal" Escapadele vedetei Universităţii Craiova. "Nu se ocupă doar de fotbal"
"Le puneam dedicaţii. Aoleu, iar s-a îmbătat Găbiţă". Tamaş, poveşti senzaţionale de pe vremea când juca fotbal "Le puneam dedicaţii. Aoleu, iar s-a îmbătat Găbiţă". Tamaş, poveşti senzaţionale de pe vremea când juca fotbal
Dan Şucu a confirmat întâlnirea pe care a avut-o cu Marius Şumudică! Ce a declarat finanţatorul Rapidului Dan Şucu a confirmat întâlnirea pe care a avut-o cu Marius Şumudică! Ce a declarat finanţatorul Rapidului
Donaţie impresionantă primită de Federaţia Română de Gimnastică Donaţie impresionantă primită de Federaţia Română de Gimnastică
Echipa refugiaţilor de la Jocurile Olimpice este formată din 36 de sportivi Echipa refugiaţilor de la Jocurile Olimpice este formată din 36 de sportivi
E gata! Dan Şucu s-a întâlnit cu Marius Şumudică! Decizia finală luată de finanţatorul Rapidului E gata! Dan Şucu s-a întâlnit cu Marius Şumudică! Decizia finală luată de finanţatorul Rapidului

VIDEO | Valencia, în criză! A treia înfrângere la rând pentru 'lilieci' în LaLiga

La Liga Publicat de Andrei Ionascu pe 24 oct 2020

Elche a câştigat, vineri, meciul de pe teren propriu cu Valencia, scor 2-1, în etapa a 7-a din LaLiga. ‘Liliecii’ au trei eşecuri la rând, în timp ce Elche a urcat pe locul cinci în clasament.

Elche a deschis scorul în minutul 19. Jose Antonio Fernandez Pomares a prins un şut senzaţional din afara careului.

Gazdele şi-au dublat avantajul în minutul 37. Fidel a şutat de la marginea careului.

Toni Lato a reuşit singurul gol al Valenciei, în minutul 74.

Valencia a ajuns pe locul 13 în LaLiga, cu şapte puncte. Elche ocupă locul 5, cu zece puncte.

‘El Clasico’, Barcelona – Real Madrid, este programat astăzi, de la ora 17:00. Meciul va fi transmis în direct pe Look Sport+.

Sursa foto: Twitter Valencia