VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă
”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR ”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR
VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Burmaz egalează VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Burmaz egalează
E gata! Vedeta FCSB nu mai pleacă în această vară! MM Stoica aruncă bomba: ”E peste toţi care au fost!”

Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol” Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol”

VIDEO | VEŞTI PROASTE PENTRU CONTRA: ANDONE S-A ACCIDENTAT. CE S-A ÎNTÂMPLAT ÎN MECIUL JUCAT DE GALATA PE TERENUL ECHIPEI LUI ŞUMUDICĂ

Video Publicat pe 9 nov 2019

Galatasaray s-a impus cu 2-0 în deplasare, cu Gaziantep, într-un meci din Superliga turcă. În direct pe Look Sport 3, meciul a început cum nu se putea mai prost pentru Florin Andone. Atacantul oaspeţilor s-a accidentat în minutul 9 şi a părăsit la scurt timp terenul.

Chiar şi fără el, Galatasaray nu a avut probleme cu echipa lui Marius Şumudică. Omer Bayram (minutul 22) şi algerianul Sofiane Feghouli (43) au lămurit lucrurile încă din prima repriză.

După acest succes, Galatasaray face 19 puncte şi urcă pe locul 4, în timp ce gazdele din această seară rămân pe poziţia a noua cu 15 puncte.