Adrian Mihalcea, decizie finală cu privire la viitorul său Adrian Mihalcea, decizie finală cu privire la viitorul său
Cristina Lovin şi Simona Stancu vor arbitra finala Ligii Campionilor la handbal feminin Cristina Lovin şi Simona Stancu vor arbitra finala Ligii Campionilor la handbal feminin
Pepijn Lijnders, secundul lui Klopp, a fost numit antrenor al clubului austriac Red Bull Salzburg Pepijn Lijnders, secundul lui Klopp, a fost numit antrenor al clubului austriac Red Bull Salzburg
Următoarea lovitură dată de Gică Hagi? Ionuţ Cojocaru este pe lista a două echipe din Anglia Următoarea lovitură dată de Gică Hagi? Ionuţ Cojocaru este pe lista a două echipe din Anglia
Noul antrenor al Rapidului îl costă enorm pe Dan Şucu. Suma pe care Neil Lennon o va împărţi cu staff-ul adus din străinătate Noul antrenor al Rapidului îl costă enorm pe Dan Şucu. Suma pe care Neil Lennon o va împărţi cu staff-ul adus din străinătate
Clauza din contractul lui Zeljko Kopic Clauza din contractul lui Zeljko Kopic

VIDEO | Villarreal - Getafe 1-1. Ambele formaţii rămân în zona mediană a clasamentului

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 16 feb 2024

Getafe a încheiat la egalitate vineri seara, în deplasare, scor 1-1, cu formaţia Villarreal, în etapa a 25-a din la Liga.

Pe Estadio de la Ceramica, Getafe a reuşit să deschidă scorul în minutul 24, prin Maksimovic, iar gazdele au egalat în minutul 56, prin Alberto Moreno.

Getafe ocupă poziţia a 10-a în La Liga, cu 34 de puncte, în timp ce Villarreal este pe locul 13, cu 26 de puncte.