”Meciul ăsta a fost un antrenament”. Marius Croitoru, ironic cu cei de la Petrolul ”Meciul ăsta a fost un antrenament”. Marius Croitoru, ironic cu cei de la Petrolul
Alin Firfirică, locul 7 în finala europeană la aruncarea discului Alin Firfirică, locul 7 în finala europeană la aruncarea discului
Gigi Becali trimite săgeţi către Nicolae Dică: ”Tu ce îi ceri, să piardă mingea?” Gigi Becali trimite săgeţi către Nicolae Dică: ”Tu ce îi ceri, să piardă mingea?”
VIDEO | FC ”U” Craiova - Petrolul 0-1. Golul superb al lui Jair din lovitură liberă a făcut diferenţa! Compagno a ţintit de două ori bara VIDEO | FC ”U” Craiova - Petrolul 0-1. Golul superb al lui Jair din lovitură liberă a făcut diferenţa! Compagno a ţintit de două ori bara
Lovitură pe piaţa de mercato! Manchester United l-a adus pe Casemiro de la Real Madrid Lovitură pe piaţa de mercato! Manchester United l-a adus pe Casemiro de la Real Madrid
Dumitru Dragomir a ”explodat” la adresa lui Mihai Stoica: ”La Galaţi a fost atârnător, la Steaua a fost o slugă!” Dumitru Dragomir a ”explodat” la adresa lui Mihai Stoica: ”La Galaţi a fost atârnător, la Steaua a fost o slugă!”

Violenţă după Marseille – Galatasaray! Cinci suporteri au fost arestaţi

Europa League Publicat pe 1 oct 2021

Cinci suporteri au fost arestaţi, joi seară, după incidentele de la meciul Olympique Marseille – Galatasaray, din Liga Europa, informează AFP.

Trei dintre suporteri sunt turci, iar doi sunt al OM.

Formaţia Galatasaray, la care joacă Olimpiu Moruţan şi Alexandru Cicâldău, a remizat, joi seară, în deplasare, scor 0-0, cu echipa Olympique Marseille, într-un meci din grupele Ligii Europa. În prima repriză, jocul a fost întrerupt aproximativ opt minute din cauza petardelor şi fumigenelor aruncate de fani. Trei poliţişti au fost răniţi.