E gata! Cine va arbitra Universitatea Craiova - Rapid

Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi

Virgil Ghiţă a marcat un gol pentru echipa Cracovia în campionatul Poloniei! Cornel Râpă, integralist

Stranieri Publicat pe 30 ian 2023

Virgil Ghiţă a marcat un gol în meciul pe care formaţia Cracovia l-a câştigat, luni, pe teren propriu, scor 2-0, cu echipa Gornik, în etapa a XVIII-a a campionatului Poloniei.

Ghiţă, care a fost integralist, a marcat în minutul 17, celălalt gol fiind reuşit de Jablonski (53).

La Cracovia, şi mijlocaşul Cornel Râpă a fost integralist.

Cracovia ocupă locul 6, cu 28 de puncte, iar Gornik este pe 12, cu 20 de puncte.