Ultima oră
Rapid, victorie la scor incredibil în amicalul cu divizionara secundă CS Afumaţi Rapid, victorie la scor incredibil în amicalul cu divizionara secundă CS Afumaţi
Jenny Simpson, medaliată olimpică în 2016, a fost externată după ce a suferit un atac de cord în timpul unei competiţii Jenny Simpson, medaliată olimpică în 2016, a fost externată după ce a suferit un atac de cord în timpul unei competiţii
Adrian Briciu, pe picior de plecare de la Rapid! E aproape de alt club din România Adrian Briciu, pe picior de plecare de la Rapid! E aproape de alt club din România
Bastian Schweinsteiger respinge acuzaţiile de rasism. Postul ARD îl apără pe fostul fotbalist Bastian Schweinsteiger respinge acuzaţiile de rasism. Postul ARD îl apără pe fostul fotbalist
România – Germania 31-37. Naţionala feminină merge în faza principală a mondialului U20 România – Germania 31-37. Naţionala feminină merge în faza principală a mondialului U20
Accidentat, Reece James nu va evolua în meciul cu Panama Accidentat, Reece James nu va evolua în meciul cu Panama

”Am văzut o parte de fericire care m-a făcut să plâng”. Succesul cu Drita l-a emoţionat pe Daniel Bîrligea

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 8 aug 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB s-a impus în faţa celor de la Drita, scor 3-2, în prima manşă din turul 3 preliminar din Europa League.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/22124421/1/fcsb-fc-drita-gjilan-preliminariile-europa-league-7-08-2025-1.jpg

 

Daniel Bîrligea a fost foarte emoţionat, după ce FCSB a reuşit să iasă cu bine dintr-un meci în care a fost condusă cu două goluri.

”A fost o perioadă puţin mai grea. Am văzut o parte de fericire care m-a făcut să plâng. Aveam nevoie de această victorie ca să ne deschidem. Am suferit puţin cu toţii, a fost greu, dar sper să luptăm cu toţii şi să aducem fericire tuturor.

Am crezut că suntem prea buni, dar s-a arătat că nu suntem atât de buni şi că trebuie să muncim, să luptăm. Nu am luptat, nu am jucat bine. Eram într-o hibernare cu toţii, ca echipă. Sper să câştigăm din nou.

A fost urât, te duceai la antrenamente, era urât, te duceai pe stradă, era urât”
, a declarat Bîrligea, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele