Asistenţă scăzută la returul FCSB - Virtus! Câţi spectatori au susţinut-o pe campioana en-titre în Ghencea Asistenţă scăzută la returul FCSB - Virtus! Câţi spectatori au susţinut-o pe campioana en-titre în Ghencea
Becali nu renunţă la pista din Italia! Patronul a sunat la echipă pentru atacant: ”Îl împrumutăm!” | VIDEO EXCLUSIV
Becali a intrat în direct şi a făcut anunţul despre transferul FCSB-ului: ”Trebuia să vină azi!” | VIDEO EXCLUSIV

Surpriză uriaşă! Echipa care a pierdut toate meciurile în cupele europene a obţinut o calificare istorică Surpriză uriaşă! Echipa care a pierdut toate meciurile în cupele europene a obţinut o calificare istorică
Apropiaţii lui Iordănescu au dat vestea zilei: ”E finalul!”

Belgianul Jasper Philipsen a câştigat etapa a 16-a a Turului Franţei

Athletic Bilbao s-a impus pe terenul lui Real Valladolid cu 3-1 în La Liga

La Liga Publicat pe 18 mar 2023

Echipa spaniolă Athletic Bilbao s-a impus vineri seara, în deplasare, scor 3-1, în faţa echipei Real Valladolid, în etapa a 26-a din La Liga.

Bilbao a dominat meciul de pe stadionul Jose Zorrilla şi a condus cu 2-0, prin reuşitele lui Martinez (min. 30) şi Guruzeta (min. 57). Valladolid a redus din diferenţă prin Larin, în minutul 74, dar după alte patru minute oaspeţii au restabilit ecartul de două goluri după un penalty transformat de Vesga.

Athletic Bilbao a urcat pe locul 7 în La Liga, cu 36 de puncte, iar Real Valladolid este pe locul 14, cu 28 de puncte.