Frankfurt a câştigat finala Europa League la loviturile de departajare contra lui Rangers! Trapp a fost eroul nemţilor Frankfurt a câştigat finala Europa League la loviturile de departajare contra lui Rangers! Trapp a fost eroul nemţilor
Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu
Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica
Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi
Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi
FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii

CS Mioveni l-a transferat pe Jason Nathaniel Wright, primul jucător jamaican din istoria Ligii 1!

CS Mioveni Publicat de Răzvan Cîrceag pe 3 mar 2022

CS Mioveni l-a adus pe fotbalistul ofensiv de origine jamaicană Jason Nathaniel Wright. Fotbalistul are 27 de ani şi este primul din istoria Ligii 1 care vine din Jamaica în România.

Argeşenii ocupă locul 13 în Casa Liga 1, cu 29 de puncte adunate. Defensiva lor este una foarte bună şi bine organizată, dar în privinţa atacului, sunt cei mai slabi din campionatul nostru. Chindia, locul 13, se află la 3 puncte distanţă.

Până acum, Jason Nathaniel Wright a evoluat în ţara sa natală, la Cavalier FC şi Humble Lions.