Alertă în Bănie! Universitatea Craiova va avea o absenţă de marcă la duelul cu CFR Cluj Alertă în Bănie! Universitatea Craiova va avea o absenţă de marcă la duelul cu CFR Cluj
Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari Brigada de arbitri delegată pentru partida care poate fi decisivă în lupta la retrogradare, Dinamo - FC Voluntari
Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League Iuliana Demetrescu, delegată la o semifinală de Champions League
Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua Aprobat! Schimbare majoră la CSA Steaua
Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat Variantă surpinzătoare de antrenor pentru Bayern Munchen! Tehnicianul a fost contactat
A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off A fost anunţat primul transfer al verii în Superligă! Jucătorul Slaviei Praga va semna cu o echipă din play-off

După Daniel Isăilă şi Cosmin Olăroiu a ieşit victorios în Emiratele Arabe Unite

Alte campionate externe Publicat pe 10 mar 2022

Formaţia Al Sharjah, antrenată de Cosmin Olăroiu, a învins, joi, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Ajman, într-un meci din etapa a 19-a a campionatului Emiratelor Arabe Unite.

Învingătorii au marcat prin Caio, în minutele 38 şi 90+1 (penalti). Pentru Ajman a înscris Hilal, în minutul 77.

Tot joi, echipa lui Daniel Isăilă, Baniyas, s-a impus cu 2-1 în faţa formaţiei Al Nasr.

Al Sharjah ocupă locul trei în clasament, cu 36 de puncte, în timp ce Ajman este pe 7, cu 25 de puncte. Lider este Al Ain, cu 43 de puncte.