Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma Decizia luată în cazul partidei din Serie A, după prăbuşirea pe teren a fundaşului Ndicka. Ce se întâmplă cu meciul Udinese - AS Roma
Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei Fostul căpitan Sergej Barbarez a fost numit selecţioner al Bosniei
Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint Max Verstappen, imbatabil şi pe teritoriul Chinei. Campionul mondial a câştigat cursa de sprint
VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor” VIDEO | FCSB - Rapid, ASTĂZI, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Derby-ul ce le poate aduce titlul „roş-albaştrilor”
VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare VIDEO | FCU Craiova - Dinamo. astăzi, de la 17:30, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare
VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei VIDEO | Corvinul - Mioveni, astăzi, de la 12:30, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii se pregătesc de finala Cupei

Etapa a doua a Romanian Endurance Series se vede în direct pe Look Sport 3 Motors

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 3 apr 2022

Campionatul Naţional de Anduranţă (Romanian Endurance Series) a ajuns deja la a doua etapă, deşi abia am început luna aprilie. Caravana se mută lângă Târgu-Mureş, pe spectaculosul traseu ”Transilvania Motor Ring”.

Cea mai puternică categorie este cea PROTO, prima etapă fiind câştigată de tandemul Stefan Unchiaşu si Andrei Enescu, de la AVG Motorsport, prototipurile fiind modelele ce ating cele mai mari viteze. La clasa touring se anunţă o participare record, fiind înscrise 34 de echipe.

Etapa a doua RES începe duminică, de la ora 09:00, în direct pe Look Sport+