Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las” Verdict clar în privinţa principalei ţinte a lui Gigi Becali! „Este o singură echipă la care nu pot să-l las”
VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat VIDEO | Florinel Coman continuă să şocheze cu gesturile sale! Vedeta de la FCSB a recidivat
S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid S-a decis cine va fi antrenorul Barcelonei din sezonul viitor! Decizia luată de Xavi, după eşecul cu Real Madrid
Răsturnare de situaţie! Florinel Coman ar putea să nu mai plece în Qatar la finalul campionatului Răsturnare de situaţie! Florinel Coman ar putea să nu mai plece în Qatar la finalul campionatului
Bogdan Lobonţ nu ar fi antrenorul Rapidului | VIDEO EXCLUSIV Bogdan Lobonţ nu ar fi antrenorul Rapidului | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Duel tare în lupta pentru cupele europene VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima Sport 1! Duel tare în lupta pentru cupele europene

EXCLUSIV | Detaliul care l-a surprins pe Florin Răduciou în jocul celor de la FCSB. ”Este ceva ciudat!”

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 5 feb 2023

FCSB a învins în deplasare, scor 1-0, formaţia CFR Cluj, în cadrul etapei a 24-a din Superligă. A fost a doua înfrângere consecutivă a ardelenilor pe teren propriu.

Partida de la Cluj a început cu 10 minute întârziere din cauza unor probleme apărute la instalaţia de nocturnă a arenei ”Dr. Constantin Rădulescu”.

Unicul gol a fost marcat de Edjouma, care a înscris cu o scăriţă în minutul 88.

Florin Răducioiu s-a declarat uimit de faptul că FCSB nu a schimbat la pauză, lucru atipic pentru formaţia lui Mihai Pintilii. Fostul internaţional a punctat faptul că victoria trupei din Capitală este una meritată.

”La pauză nu au avut schimbare. Este ceva ciudat! Ce pot să spun?! Mă refer mai ales la FCSB, fotbalul îţi mai ia, dar îţi mai şi dă.

FCSB după părerea mea a meritat mai mult victoria, deoarece a creat mai mult şi mai ales în prima repriză şi-a dort mai mult victoria. Totuşi, putem felicita ambele echipe, în ciuda temperaturilor polare, băieţii au oferit un fotbal de calitate, dar mi-a plăcut că am văzut ocazii de gol”