VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană
Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic
A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV

Gaziantep – Antalyaspor 0-0. Încă un meci slab pentru echipa lui Toşca şi Maxim

Stranieri Publicat de Andrei Ionascu pe 21 feb 2021

Gaziantep şi Antalyaspor au remizat, scor 0-0, în etapa a 26-a din Superliga Turciei, în direct pe Look Sport 2. Alexandru Maxim şi Alin Toşca au fost titulari pentru Gaziantep, care rămâne departe de zona cupelor europene.

A fost o partidă cu puţine ocazii de gol, raportul şuturilor pe poartă fiind 2-2.

În minutul 83, Antalyaspor a înscris, dar reuşita a fost anulată pentru ofsaid, după consultarea VAR.

Fundaşul Alin Toşca a fost integralist, în timp ce mijlocaşul Alex Maxim a fost înlocuit în minutul 83.

Gaziantep rămâne cu o singură victorie în ultimele 7 meciuri şi ocupă locul 7 în clasament.