Ultima oră
Ce se întâmplă cu Portugalia?! Situaţia lusitanilor, analizată la ”Dimineti Americane” după remiza albă cu Columbia: ”Schimbă sistemul, fă ceva diferit. Nu e posibil aşa ceva!” Ce se întâmplă cu Portugalia?! Situaţia lusitanilor, analizată la ”Dimineti Americane” după remiza albă cu Columbia: ”Schimbă sistemul, fă ceva diferit. Nu e posibil aşa ceva!”
Gigi Becali oferă tot ce are mai bun pentru Denis Drăguş! Finanţatorul FCSB-ului vrea să-l atragă pe internaţionalul român cu o primă unică Gigi Becali oferă tot ce are mai bun pentru Denis Drăguş! Finanţatorul FCSB-ului vrea să-l atragă pe internaţionalul român cu o primă unică
Fabio Cannavaro, cu moralul la pământ după eliminarea Uzbekistanului de la Mondial: ”Credeţi că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd” Fabio Cannavaro, cu moralul la pământ după eliminarea Uzbekistanului de la Mondial: ”Credeţi că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd”
Şocant! Un fotbalist argentinian şi-a pierdut soţia şi copiii după cutremurele din Venezuela Şocant! Un fotbalist argentinian şi-a pierdut soţia şi copiii după cutremurele din Venezuela
CM intră în fazele eliminatorii! Portugalia - Croaţia e capul de afiaş al şaisprezecimilor CM intră în fazele eliminatorii! Portugalia - Croaţia e capul de afiaş al şaisprezecimilor
Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania

Gimnastele Ana Bărbosu şi Iulia Trestianu, întâmpinate cu flori la Focşani, după au revenit de la Campionatele Europene

Gimnastica Publicat de Daian Cutu pe 22 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38218/19742134/1/bar.jpg

Gimnastele Ana Bărbosu şi Iulia Trestianu, legitimate la CSS Focşani, au fost felicitate marţi noapte, când au revenit acasă de la Campionatele europene desfăşurate în Turcia, maşinile în care se aflau fiind oprite de un filtru al Poliţiei sub pretextul unui control de rutină.
 
Surpriza a fost organizată de conducerea Consiliului Judeţean Vrancea, cu sprijinul Inspectoratului Judeţean de Poliţie.

"E o mare onoare să le întâmpinăm, fie şi în miez de noapte, pe gimnastele campioane europene, Ana Bărbosu şi Iulia Trestianu, chiar la intrarea în Focşani! Ana a cucerit 6 medalii de aur, iar Iulia a câştigat aurul cu echipa României. Felicitări campioanelor! Felicitări antrenorilor Daniela Trandafir şi Cezar Stoica! Felicitări părinţilor! Flori pentru campioane din partea Consiliului Judeţean Vrancea şi mulţumiri IPJ Vrancea pentru complicitate la realizarea acestei surprize nocturne", a scris marţi noapte pe Facebook preşedintele Consiliului Judeţean Vrancea, Cătălin Toma.


Ana Bărbosu, o gimnastă legitimată la CSS Focşani,  a câştigat toate medaliile de aur  la campionatul european de gimnastică pentru junioare, desfăşurat în Turcia.

Sportiva a obţinut în Turcia 6 medalii de aur din 6 posibile. Gimnasta a câştigat o medalie de aur cu echipa, iar toate celelalte la aparate, respectiv la individual compus, bârnă, sol, paralele şi sărituri

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Gimnastica

Ultimele articole Toate articolele