VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat VIDEO | Liverpool - Luton 4-1. ”Cormoranii” au fost conduşi la pauză, apoi s-au descătuşat
In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP In mijlocul scandalului legat de suspendarea Simonei Halep, Patrick Mouratoglou a devenit antrenorul unui jucător de top din ATP
Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei Răzvan Lucescu, eliminat dramatic din Cupa Greciei
VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat VIDEO | Ratare uriaşă în Liga Campionilor. Jucătorul lui Porto a crezut că a marcat
O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie O jucătoare în vârstă de 24 de ani a murit în timpul cantonamentului pentru meciuri de calificare la JO. Ea era suspectă de malarie
FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări” FCU Craiova a renunţat la un om cheie. "O perioadă foarte frumoasă, plină de realizări”

Marius Şumudică, "one man show" dupa victoria lui Gaziantep

Turcia Super Lig Publicat pe 12 feb 2024

Gaziantep, echipa antrenată de Marius Şumudică, s-a impus în deplasare la Istanbulspor cu scorul de 3-1, în runda cu numărul 25 din campionatul Turciei.

Denis Drăguş şi Deian Sorescu au fost providenţiali în succesul formaţiei lui Marius Şumudică cu Istanbulspor. Drăguş a înscris în minutele 15 şi 60, ultimul gol din penalti, iar Sorescu a marcat în minutul 90+5.

Marius Şumudică, show total după victoria lui Gaziantep

Succesul cu Istanbulspor a venit după o aşteptare de şapte meciuri în care formaţia pregătită de Marius Şumudică nu a reuşit să câştige. Antrenorul român s-a dezlănţuit prin mişcări de dans în faţa fanilor, iar mai apoi în cadrul unei petreceri private.