”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm! ”Cum să ieşi aşa? Ai doi metri”. Ştefan Târnovanu a gafat, iar Gigi Becali a reacţionat ferm!
VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia VIDEO | Atalanta, demonstraţie de forţă la returul cu Fiorentina şi calificare în finala Coppa Italia
VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League VIDEO | Everton - Liverpool 2-0. ”Cormoranii” pot cădea pe 3 în Premier League
VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion VIDEO | ”Este important că am câştigat un punct”. Charalambous încă nu este campion
VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea” VIDEO | Târnovanu, foarte afectat de gafa cu Sepsi: ”Amânăm titlul din cauza mea”
VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă” VIDEO | Florinel Coman a rezistat mai puţin de jumătate de repriză: ”Sper să nu am nicio problemă”

Mesajul jucătorului care i-a spulberat visele FCSB-ului. ”Nu e cel mai important gol pentru mine”

Superliga Publicat de Ovidiu Neacşu pe 22 mai 2022

Cristian Costin(23 de ani) este cel care a marcat golul, ce a decis campioana din Casa Liga 1, CFR Cluj. Acesta a înscris golul de 2-2 în partida FC Voluntari - FCSB.

Reuşita jucătorului de la FC Voluntari a fost extrem de comentată din cauza poziţiei suspecte de offside, în care se afla acesta. Costin a marcat în minutul 88, partida s-a terminat la egalitate, iar CFR Cluj a obţinut al cincilea titlu consecutiv datorită victoriei cu U. Craiova.

Cristian Costin a fost întrebat câţi prieteni şi-a supărat cu golul marcat.

"Nu cred că am supărat pe nimeni. Dacă sunt prieteni adevăraţi, nu se supără. Nu cred că titlul s-a pierdut cu acel gol sau în acel moment.

Poate lumea a uitat începutul lor de campionat sau alte rezultate, nu cred că s-a pierdut în acel moment. Nu e cel mai important gol pentru mine, e un gol ca oricare altul, nu înseamnă nimic", a spus Costin.