Ultima oră
Dinamo începe sezonul cu o solicitare neobişnuită! Explicaţia lui Andrei Nicolescu şi anunţul care îi dezamăgeşte pe fani | VIDEO EXCLUSIV Dinamo începe sezonul cu o solicitare neobişnuită! Explicaţia lui Andrei Nicolescu şi anunţul care îi dezamăgeşte pe fani | VIDEO EXCLUSIV
Adrian Teslovan a câştigat a doua ediţie a Trofeului Mihai Leu la Super Rally Adrian Teslovan a câştigat a doua ediţie a Trofeului Mihai Leu la Super Rally
OFICIAL | Dinamo şi-a prezentat noul transfer! Contract pe trei ani pentru un tânăr de viitor OFICIAL | Dinamo şi-a prezentat noul transfer! Contract pe trei ani pentru un tânăr de viitor
Universitatea Craiova îşi betonează atacul! Oltenii aduc un internaţional cu meciuri pentru una dintre surprizele plăcute ale Campionatului Mondial, trecut pe la Benfica şi Sporting Universitatea Craiova îşi betonează atacul! Oltenii aduc un internaţional cu meciuri pentru una dintre surprizele plăcute ale Campionatului Mondial, trecut pe la Benfica şi Sporting
”Banii vorbesc”. Nemulţumirea selecţionerului Ghanei faţă de Cupa Mondială cu 48 de echipe ”Banii vorbesc”. Nemulţumirea selecţionerului Ghanei faţă de Cupa Mondială cu 48 de echipe
LIVE TEXT | Africa de Sud – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Începe faza eliminatorie a Campionatului Mondial LIVE TEXT | Africa de Sud – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Începe faza eliminatorie a Campionatului Mondial

Mesajul Nadiei Comăneci cu privire la coronavirus: "Doar împreună putem combate acest virus"

Gimnastica Publicat pe 14 mar 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38218/19302970/1/nadia.jpg

Fosta sportivă Nadia Comăneci a postat un mesaj pe Twitter în care îi îndeamnă pe români să respecte recomandările autorităţilor cu privire la coronavirus, şi anume să se spele des pe mâini şi să evite locurile aglomerate.

Nadia a precizat că fiecare persoană are o mare responsabilitate şi că virusul poate fi combătut “doar împreună”.

“Acum este un moment extrem de important şi fiecare avem o mare responsabilitate faţă de noi, faţă de familie, faţă de cei dragi şi faţă de cei din jurul nostru. Să ne spălăm foarte des şi foarte bine pe mâini şi să evităm locurile aglomerate. Doar împreună putem combate acest virus. Vă doresc multă, multă sănătate”, a spus fosta gimnastă.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Gimnastica

Ultimele articole Toate articolele