Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă” Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”
VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi

Nicolo Napoli a răbufnit la adresa lui Andreas Calcan. ”A fost ridicol. Deja am vorbit mult!”

Poli Iași Publicat de Daian Cutu pe 29 apr 2021

Mijlocaşul Andreias Calcan (27 de ani) şi-a reziliat contractul cu Politehnica Iaşi, ca urmare a conflictului cu antrenorul italian Nicolo Napoli. Calcan a vrut să plece de la echipă din cauza jignirilor aduse de către antrenor.

Nicolo Napoli a avut o ieşire dură pe acest subiect, la finalul partidei cu Viitorul Constanţa, scor 0-3.

”A fost ridicol. Deja am vorbit mult de Calcan, nu mă interesează pe mine ce zice Calcan”, a răbufnit italianul.

Andreias Calcan a reuşit 5 goluri şi 3 pase decisive în 24 de meciuri pentru Poli Iaşi în acest sezon.

Ultima clasată în Liga 1, Poli Iaşi n-a câştigat niciun meci în play-out şi este singura echipă fără gol marcat.