Romario Benzar a făcut o dezvăluire uluitoare! ”Aşa mi-au zis colegii” Romario Benzar a făcut o dezvăluire uluitoare! ”Aşa mi-au zis colegii”
Carlos Tevez a fost internat Carlos Tevez a fost internat
Dan Petrescu a început revoluţia în Gruia! Cele două vedete care o vor părăsi pe CFR Cluj Dan Petrescu a început revoluţia în Gruia! Cele două vedete care o vor părăsi pe CFR Cluj
E gata! A venit verdictul în cazul accidentării lui Moruţan E gata! A venit verdictul în cazul accidentării lui Moruţan
Sebastian Colţescu, delegat la un meci din play-off Sebastian Colţescu, delegat la un meci din play-off
Imagini care vă pot afecta emoţional! Cum arată Romario Benzar după accidentarea suferită în meciul cu Dinamo Imagini care vă pot afecta emoţional! Cum arată Romario Benzar după accidentarea suferită în meciul cu Dinamo

Principalul om de gol de la FCSB, out din echipa de start! ”Intri şi joci, nu e timp de aşteptare”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 24 ian 2023

FC Hermannstadt – FCSB, partidă din runda a 22-a a SuperLigii României, transmisă pe Prima Sport 1 şi www.primaplay.ro, duminică seară, s-a terminat cu scorul de 0-1.

Într-un meci care a început pe o ceaţă foarte deasă, Petrişor Petrescu a trimis balonul în bară, în minutul 53, însă cei care au marcat au fost oaspeţii, prin Bilel Omrani. Acesta a înscris în minutul 75, din pasa lui Florinel Coman, aducând victoria bucureştenilor.

Gigi Becali a dezvăluit că Omrani va deveni titular şi astfel îi va lua locul lui Andrea Compagno, golgheterul echipei în prima parte a sezonului, cu 9 reuşite în 17 partide.

"Păi, ia el (n.r - dacă Omrani va trece titular în locul lui Compagno)! Ai văzut, a jucat David (n.r - Miculescu), acum o să joace Cordea. Depinde când îl bagi. La FCSB intri şi joci, nu e timp de aşteptare. Când joci, trebuie să demonstrezi. E bine că e în concurenţă în atac. Văd că şi Florinel Coman şi-a revenit", a dezvăluit Becali, pentru Sport.ro