Ultima oră
Bomba verii! Andrei Ivan, revenire de senzaţie Bomba verii! Andrei Ivan, revenire de senzaţie
Dino Skorup s-a despărţit de Sepsi! Merge la o formaţie ce va juca în preliminariile Ligii Campionilor Dino Skorup s-a despărţit de Sepsi! Merge la o formaţie ce va juca în preliminariile Ligii Campionilor
Răzvan Lucescu, aproape o mega lovitură! Antrenorul român se află pe lista unuia dintre cele mai importante cluburi din zona Golfului Răzvan Lucescu, aproape o mega lovitură! Antrenorul român se află pe lista unuia dintre cele mai importante cluburi din zona Golfului
Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei Neymar a plâns în vestiar după revenirea emoţionantă în echipa naţională a Braziliei
Becali îl vrea pe jucător, dar a fost avertizat: ”De doi sau trei ani nu mai are randament” Becali îl vrea pe jucător, dar a fost avertizat: ”De doi sau trei ani nu mai are randament”
Metaloglobus şi-a prezentat noul antrenor. ”Începe un nou capitol” Metaloglobus şi-a prezentat noul antrenor. ”Începe un nou capitol”

Prinţul William şi fiul său cel mare, George, au asistat la meciul Aston Villa – Lille

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 12 apr 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/39126/21556900/1/will.jpg

Prinţul de Wales, William, şi fiul său cel mare, prinţul George, au asistat joi seară la meciul Aston Villa – Lille, din Conference League. A fost prima lor ieşire publică de după anunţul privind cancerul de care suferă prinţesa de Wales, relatează Sky News.

Prinţul William a fost văzut zâmbind şi aplaudând în tribunele de pe Villa Park din Birmingham, în timp ce George, în vârstă de 10 ani, purta o eşarfă cu Aston Villa.

Cei doi s-au bucurat de victoria cu 2-1 a echipei engleze în faţa celor de la Lille, în prima manşă a sferturilor de finală ale Conference League.

Este prima dată când familia a fost văzută în public după 22 martie, când Prinţesa de Wales a dezvăluit că face chimioterapie preventivă după ce medicii au descoperit cancer în timpul unei operaţii abdominale planificate.

William, Kate şi cei trei copii ai lor au lipsit de la slujba din Duminica Paştelui de la Capela St George de la Castelul Windsor, în urma anunţului, deşi au participat anul trecut.

Într-o înregistrare video publicată după săptămâni de speculaţii privind starea de sănătate a lui Kate, aceasta a declarat că diagnosticul a fost un "şoc uriaş" atât pentru ea, cât şi pentru William, iar în prezent se află în primele etape ale tratamentului.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri