VIDEO | Sub bagheta lui Adi Mutu, CFR arată excelent. ”La statistică stăm bine, dar să dăm continuitate”
VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR
VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine” VIDEO | Deşi a pierdut cu 4-0, dinamovistul Patriche acuză arbitrajul. ”Fault la mine”
VIDEO | Otele ajunge la 11 goluri stagionale în Superliga. ”Jucăm unul pentru celălalt”
Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion Rafael Nadal şi Novak Djokovic au plecat în Statele Unite cu acelaşi avion
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 4-0. Adi Mutu face recital împotriva echipei ce l-a lansat în fotbalul mare

Răzvan Lucescu e pe podium în Grecia! PAOK a făcut instrucţie cu Panserraikos

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 25 nov 2023

PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 5-0, echipa Panserraikos, într-un meci din etapa a 12-a a campionatului Greciei.

Golurile au fost mrcate de Ozbaev ’21, Murg ’28, ’71, Chovan ’74 (autogol) şi Soares ’80.

Echipa lui Lucescu se află pe locul trei în clasament, cu 26 de puncte, în timp ce Panserraikos este pe 8, cu 13 puncte. Lider este Panathinaikos, care are 28 de puncte.