Ultima oră
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale
Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat” Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat”
A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”  

A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”
Rapid a transferat un fost jucător al Stelei Rapid a transferat un fost jucător al Stelei
Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO Cupa Mondială 2026: "Lumumba Vea", suporterul vedetă al RD Congo, a fost prezent la partida cu Columbia-VIDEO
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”
Antrenorul Uzbekistanului Fabbio Cannavaro, elogii la adresa lui Cristiano Ronaldo: ”Dacă îi dai un centimetru în careu, eşti mort”

Rednic obţine o victorie pe deplin meritată cu Hermannstadt. ”Din punct de vedere fizic am dus-o bine”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 2 dec 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21407338/1/afc-uta-arad-afc-hermannstadt-sibiu-superliga-superbet-02-12-2023.jpg

UTA a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, Hermannstadt, într-un meci din etapa a 18-a a Superligii, transmis în direct de către Prima Sport 2.

Au marcat Luckassen 79’ şi Micovschi 82‘.

Mircea Rednic s-a declarat fericit de rezultat şi a punctat că gazonul de la Oradea a dat mari bătăi de cap.

”Mie mi-a fost greu sa ajung pana la suporteri sa-i salut. Le-am zis ca avem 4 finale, sa le luam meci cu meci sa nu incepem iar să visăm să vorbim de obiective mari. E intre primele 3 echipe cu apărarea foarte bună. Nu e prima oară când marcăm pe final, a fost tot aici cu Dinamo cand am câştigat în minutele de prelungire.

Din punct de vedere fizic am dus-o bine şi e foarte bine sunt mulţumit”,
a spus Rednic, după meci.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele