Mihai Stoica a numit cel mai bun atacant român | EXCLUSIV Mihai Stoica a numit cel mai bun atacant român | EXCLUSIV
VIDEO | Bayern - Real Madrid, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Deplasare complicată pentru formaţia spaniolă VIDEO | Bayern - Real Madrid, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Deplasare complicată pentru formaţia spaniolă
VIDEO | Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii revin pe locul secund, însă mai au şanse infime la titlu VIDEO | Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii revin pe locul secund, însă mai au şanse infime la titlu
Nigeria a anunţat numele noului selecţioner Nigeria a anunţat numele noului selecţioner
”După ce au bătut pe FCSB, s-au crezut campioni!”. Vasile Miriuţă ”răsuceşte cuţitul în rana” Giuleştenilor după ce au pierdut şi cu Universitatea Craiova | VIDEO EXCLUSIV

Genoa - Cagliari 3-0. Gazdele îşi asigură rămânerea în Serie A Genoa - Cagliari 3-0. Gazdele îşi asigură rămânerea în Serie A

Seară nefastă pentru Viera. Fundaşul lui Hermannstadt a greşit grav la două goluri ale FCSB-ului. VIDEO cu gafele

Hermannstadt Publicat de Daian Cutu pe 26 oct 2020

Hermannstadt a avut o primă repriză de coşmar contra celor de la FCSB, trupa lui Ruben Albes a încasat patru goluri, fără să marcheze.

Ousmane Viera a avut o seară de coşmar. Fundaşul din Coasta de Fildeş a greşit flagrant la două dintre goluri.

Mai întâi, în minutul acesta s-a încurcat cu propriul portar, iar Dennis Man a punctat pentru 2-0, cu aproape toată poarta goală.

La scurt timp a venit o nouă gafă de proporţii. Moruţan trimite o pasă slabă, Viera dă pe lângă minge şi îi permite lui Buş să scape singur cu Figueiredo, iar vârful nu ratează şi finalizează simplu, la colţul lung, pentru 3-0.