Ultima oră
George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat” George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat”
Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!” Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!”
Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta” Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta”
Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”

Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”
Culisele negocierilor: întrebarea pe care şi-a pus Cristi Chivu după ce a primit oferta de la Inter Culisele negocierilor: întrebarea pe care şi-a pus Cristi Chivu după ce a primit oferta de la Inter
Campioana Gloria Bistriţa s-a înscris în Liga Campionilor. CSM Bucureşti a cerut loc adiţional

Campioana Gloria Bistriţa s-a înscris în Liga Campionilor. CSM Bucureşti a cerut loc adiţional

Sepsi mai dă o lovitură! Divizionara secundă transferă de la Rapid

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu pe 16 iul 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Portarul Bogdan Ungureanu (18 ani) a fost cedat împrumut de Rapid în Liga 2, la Sepsi Sfântu Gheorghe.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38234/22100043/1/rapid.jpg

 

Cei de la Digi Sport scriu că Ungureanu va pune umărul la revenirea covăsnenilor în primul eşalon.

Ungureanu a jucat sezonul trecut tot în eşalonul secund, la Corvinul Hunedoara. Se pare că oficialii au decis să îl cedeze din nou pe tânărul portar, care mai are contract cu giuleştenii până în vara lui 2028.

  • 7 meciuri a bifat Ungureanu la Corvinul în sezonul trecut.

Are concurenţă serioasă la Sepsi

Bela Fejer a semnat cu Sepsi. Portarul în vârstă de 30 de ani a apărat buturile echipei covăsnene şi în perioada 2016–2020.

"Fejér Béla este, din nou, jucătorul echipei Sepsi OSK, portarul în vârstă de 30 de ani a semnat un contract valabil pe trei ani cu clubul nostru. 

Fejér Béla, care în ultimii cinci ani a făcut parte din lotul echipei Nyíregyháza Spartacus, a mai jucat pentru echipa noastră în perioada 2016-2020. 

Bine ai revenit, Béla! Mult succes alături de Sepsi OSK!", este comunicatul emis de Sepsi.

De-a lungul carierei, Bela Fejer a evoluat la FC Zagon, ASA Târgu Mureş, Sepsi şi Nyíregyháza.

 

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Sepsi OSK

Ultimele articole Toate articolele