VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO
România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin

Surpriză pe piaţa transferurilor! Cristi Dumitru, cedat definitiv de FCSB la FC Argeş

FC Argeș Publicat de Daian Cutu pe 7 mai 2022

FC Argeş a dat prima lovitură a verii pe piaţa transferurilor. Piteştenii l-au convins pe Cristi Dumitru (20 de ani) să rămână definitiv, el fiind cedat de FCSB pentru acest sezon sub formă de împrumut.

Pentru cei de la Argeş, Dumitru a fost un jucător providenţial, fiind unul din principalii artizani ai calificării în play-off. Acesta a anunţat pe o reţea de socializare că va continua sub comanda lui Andrei Prepeliţă şi pentru viitoarea stagiune.

„Cristi este un jucător de profilul lui Kun Aguero, fotbalist de care o să mai auziţi şi o să mă citaţi", a spus MM Stoica, despre Dumitru, la începutul anului 2020, pentru Digi Sport.

• 14 partide şi 2 goluri are Cristi Dumitru la FCSB.

A post shared by Cristian Dumitru (@c.d2023)