VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi
VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga
VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

Un fost atacant de la Dinamo, favorit pentru a fi noul antrenor al Rapidului

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 29 oct 2020

Adrian Iencsi a fost demis de la Rapid, după startul de sezon modest. În locul său a fost numit interimar Mihai Iosif.

La Rapid, Mihai Iosif a promovat în prima ligă, din postura de antrenor secund (2016), a fost secund şi în Liga 4, reuşind promovarea şi Cupa României pe Bucureşti (2018), a mai antrenat formaţia U17 a Rapidului, cu care a câştigat un Campionat Judeţean (2018), iar de la începutul acestui sezon a condus echipa a doua.

Cei de la ProSport scriu că oficialii giuleşteni ar dori să îl aducă pe Florin Bratu, fostul atacant al celor de la Dinamo, care şi-a încheiat socotelile cu cei de la Concordia Chiajna săptămâna trecută.

Bratu a preluat Concordia pe 8 ianuarie 2020.