VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

VIDEO ǀ Alex Dobre a marcat pentru Famalicao în Cupa Portugaliei

Alte campionate externe Publicat pe 9 feb 2023

Fotbalistul Alex Dobre a marcat un gol pentru formaţia Famalicao, care s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Portugaliei, după ce a învins, cu scorul de 4-1, echipa B SAD.

Alex Dobre a marcat în minutul 37, celelalte goluri fiind reuşite de Jhonder Cádiz (57' şi 59') şi Ivan Jaime (68').

Pentru B SAD a punctat Ruben Oliveira (65').

Dobre a fost titular, fiind înlocuit cu Ivan Jaime în minutul 64.

În vârstă de 24 de ani, Dobre a fost împrumutat la Famalicao de la Dijon la începutul anului până la finalul sezonului.