VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni
Andrei Prepeliţă, aproape de revenirea în Superliga. ”La pauză toţi erau cu capul în pământ”
Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului
Raul Badiu, victorie în prima etapă a Campionatului Naţional de Raliuri
Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino
VIDEO | România a încheiat en fanfare Europenele de canotaj. Aur şi la 8+1 feminin VIDEO | România a încheiat en fanfare Europenele de canotaj. Aur şi la 8+1 feminin

VIDEO | ANTRENAMENT SPECTACULOS PENTRU EURO. ”TRICOLORII MICI” AU REMIZAT CU BELGIA, ÎNTR-UN MECI CU ŞASE GOLURI

Video Publicat pe 16 nov 2018

Meci superb pentru tricolorii mici la Cluj. În primul amical dinaintea Europeanului de tineret, selecţionata sub 21 de ani a făcut 3-3 cu Belgia. Adversara de joi e calificată şi ea la turneul final, astfel că România o poate avea adversară şi la vară.