VIDEO | Oţelul - Hermannstadt, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oaspeţii puteau primi penalty VIDEO | Oţelul - Hermannstadt, în direct la Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Oaspeţii puteau primi penalty
Gigi Becali, declaraţie de senzaţie după ce FCSB a câştigat titlul: „Plec la Liverpool. Merg în locul lui Klopp” Gigi Becali, declaraţie de senzaţie după ce FCSB a câştigat titlul: „Plec la Liverpool. Merg în locul lui Klopp”
Nu este CFR Cluj! Risto Radunovic a anunţat echipa la care va juca din sezonul viitor Nu este CFR Cluj! Risto Radunovic a anunţat echipa la care va juca din sezonul viitor
VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni 1-0. Formaţia lui Andrei Prepeliţă face un salt imens către promovare VIDEO | Gloria Buzău - CS Mioveni 1-0. Formaţia lui Andrei Prepeliţă face un salt imens către promovare
VIDEO | Leo Messi înscrie pe bandă rulantă la Inter Miami VIDEO | Leo Messi înscrie pe bandă rulantă la Inter Miami
Bomba momentului în războiul dintre CSA şi FCSB: „Am înţeles că va reveni la Steaua!” Bomba momentului în războiul dintre CSA şi FCSB: „Am înţeles că va reveni la Steaua!”

VIDEO | ASTRA, ÎN CAREUL DE AŞI AI CUPEI. HAMBO A REUŞIT O DUBLĂ CU DUNĂREA ÎN DOUĂ MINUTE

Cupa României Publicat pe 28 feb 2019

Astra a ajuns în careul de aşi ai Cupei României, după 2-1 în faţa Dunării Călăraşi. Finlandezul Hambo a deschis scorul după doar patru minute. Acelaşi jucător a realizat dubla la o distanţă de doar două minute. Finalul a fost cu emoţii pentru trupa lui Enache, după ce Munteanu a redus din diferenţă. În al doilea minut de prelungire, Gabi Iancu a trimis mingea în plasă. Golul nu a fost, însă, validat, din cauza unui fault la faza anterioară.