Dennis Man, pe urmele lui Mutu! Colosul câştigător de Champions League a pus oferta pe masă: ”A fost coleg cu el şi va intermedia negocierile!”

NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid NEWS ALERT | Universitatea Craiova pierde un om de bază pentru derby-ul cu Rapid
Cerut cu insistenţă la Dinamo, Mircea Lucescu a bătut palma! Lovitură mare anunţată

ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune ULTIMĂ ORĂ | Partida Dinamo - Petrolul se va juca cu spectatori în tribune
Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi Tenis de masă: Bernadette Szocs s-a calificat în sferturi la WTT Champions Incheon 2024. Elisabeta Samara s-a oprit în optimi
Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

VIDEO | BAYERN ÎŞI ARATĂ MUŞCHII LA KOLN ŞI O DEPĂŞEŞTE DIN NOU ÎN CLASAMENT PE LEIPZIG. CUM ARATĂ PODIUMUL ÎN BUNDESLIGA

Bundesliga Publicat pe 16 feb 2020

Bayern Munchen s-a impus la scor, în deplasare, 4-1 cu FC Koln, într-un meci încheiat în urmă cu puţin timp şi transmis în direct de Look Sport 2. Confruntarea a fost o simplă formalitate pentru bavarezi, care conduceau deja cu 3-0 după mai puţin de un sfert de oră, goluri marcate de Lewandowski (minutul 3), Coman (5) şi Gnabry (12). Acelaşi Gabri a realizat „dubla” în repriza secundă (66), după care Uth a marcat golul de onoare al gazdelor şi a închis tabela.

După acest succes, Bayern urcă din nou pe primul loc. Campionii en titre au 46 de puncte, cu unul mai mult decât Leipzig şi cu 3 în plus faţă de ocupanta locului 3, Dortmund. De cealaltă parte, Koln rămâne cu doar 23 de puncte şi se află pe locul 14.