”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB ”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB
VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni
Andrei Prepeliţă, aproape de revenirea în Superliga. ”La pauză toţi erau cu capul în pământ”
Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului
Raul Badiu, victorie în prima etapă a Campionatului Naţional de Raliuri
Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino

VIDEO | Beşiktaş şi Fenerbahce, în fruntea clasamentului din Turcia! Erzurum - Fenerbahce 0-3, meci transmis de Look Sport+

Alte campionate externe Publicat de Andrei Ionascu pe 11 ian 2021

Fenerbahce Istanbul a câştigat meciul din deplasare cu Erzurum BB, scor 3-0, în etapa a 18-a din Superliga Turciei, în direct pe Look Sport+. Fenerbahce şi Beşiktaş sunt la egalitate de puncte în fruntea clasamentului.

Yandas (45+4'), Pelkas (48') şi Gumus (51') au înscris pentru Fenerbahce.

Fenerbahce este cea mai în formă echipă din Turcia, cu patru victorii consecutive.