Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-0, în direct la Prima Sport 1! Cisse deschide scorul
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO
România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin România şi-a aflat adversarele din grupele europeanului de handbal feminin
Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă” Louis Munteanu, drum liber către FCSB? Anunţul momentului: „Cu siguranţă”

VIDEO | BOTOŞANIUL CÂŞTIGĂ LA SFÂNTU GHEORGHE ŞI VA JUCA ÎN PLAY-OFF

Video Publicat pe 16 feb 2020

FC Botoşani a trecut azi de Sepsi, la Sfântu Gheorghe, cu scorul de 1-0, într-un meci din etapa a 25-a din Liga 1. Unicul gol al întâlnirii a fost semnat de Dugandzic, în minutul 59. După această victorie, moldovenii au acumulat 42 de puncte şi se află pe locul 4 în clasament. În schimb, Sepsi rămâne cu 32 de puncte şi e pe 8.