Viorel Moldovan s-a săturat şi a ţinut un discurs manifest pentru fotbalistul din Superligă: ”La muncă, copile, la muncă! Trece trenul pe lângă tine!” Viorel Moldovan s-a săturat şi a ţinut un discurs manifest pentru fotbalistul din Superligă: ”La muncă, copile, la muncă! Trece trenul pe lângă tine!”
Giovanni Becali a anunţat marea lovitură din fotbalul românesc: ”A semnat!”

VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale VIDEO | Alexander Zverev a învins revelaţia de la Miami şi s-a calificat în semifinale
Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice Naţionala Românie de Polo va debuta împotriva Greciei la Jocurile Olimpice
Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League Veste excelentă primită de Barcelona! Ce doi ar putea fi apţi pentru meciul cu PSG din Champions League
Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!” Ultimă oră! Antrenorul clubului legendar pleacă de la echipă: ”Vreau să mă concentrez pe ultimele opt meciuri!”

VIDEO ǀ Ce atacant are Rapidul! Dugandzic face ”dubla” cu Voluntari şi urcă pe primul loc în clasamentul golgheterilor Superligii

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 4 feb 2023

Rapid – FC Voluntari, confruntare din runda a 24-a a SuperLigii României, se joacă azi, de la ora 20:00, LIVE pe Prima Sport 1 şi www.primaplay.ro! Etapa trecută, giuleştenii au făcut egal, iar ilfovenii au pierdut.

Formaţia lui Adrian Mutu a tranşat soarta partidei în startul reprizei secunde, când a înscris pentru 3-0.

Este meciul lui Dugandzic, croatul a reuşit ”dubla” în minutul 55. Astfel, atacantul giuleştenilor a urcat pe primul loc în clasamentul golgheterilor Superligii, cu 14 reuşite, la egalitate cu Andrea Compagno de la FCSB.