LIVE TEXT | Eintracht Frankfurt - Glasgow Rangers, ACUM, în finala Europa League. Scoţienii, salvaţi de McGregor în minutul 20 LIVE TEXT | Eintracht Frankfurt - Glasgow Rangers, ACUM, în finala Europa League. Scoţienii, salvaţi de McGregor în minutul 20
Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu Raluca Olaru nu a trecut de sferturi la Strasbourg, în proba de dublu
Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica Roger Schmidt este noul antrenor al celor de la Benfica
Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi Nicuşor Bancu, suspendare drastică, după gestul nesportiv de la meciul cu Sepsi
Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi Aşteptările lui Liviu Ciobotariu de la elevii săi pentru finala Cupei României cu Sepsi
FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii FCSB va disputa în Republica Moldova primul amical al verii

VIDEO ǀ Clinceni a rezistat eroic cu Rapid. Giuleştenii au deschis scorul în minutul 67

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 19 mar 2022

Academica Clinceni şi Rapid se întâlnesc de la ora 15:00, în direct pe Look Sport şi PrimaPlay.ro, în etapa a doua a play-out-ului ediţiei 2021/2022 din Casa Liga 1. Toate fazele importante se văd în format live video pe www.looksport.ro!

Măcinaţi de probleme financiare şi cu un lot modificat radical în ultima perioadă, ilfovenii au rezistat până în minutul 67.

Sefer a centrat excelent, iar Romario Moise s-a înălţat şi a deschis scorul pentru giuleşteni. Pentru el a fost primul gol în tricoul Rapidului.