VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu VIDEO | Imaginile deznădejdii. Dan Şucu, cu mâinile în cap, după ce Rapid a avut un start modest la Ovidiu
VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize VIDEO | Farul - Rapid 1-1, în direct la Prima Sport 1! Rrahmani egalează în prelungirile primei reprize
Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!” Tony are viaţă grea la Poli Iaşi. ”Nu mi-a plăcut jocul nostru!”
Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off
Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România Peste 400 dintre cei mai puternici ciclişti din sunt aşteptaţi la primul Campionat European de Mountain Bike din România
Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu Anne Hathaway, reacţie devenită virală la un gol al echipei Arsenal. Actriţa s-a bucurat în timpul unui interviu

VIDEO ǀ Eroare colosală comisă de Mboumbouni. Fundaşul celor de la Mioveni a pierdut mingea ca în curtea şcolii în faţa lui Chiţu

FC U Craiova 1948 Publicat de Daian Cutu pe 24 feb 2023

FC ”U” Craiova – CS Mioveni, meci contând pentru etapa a 27-a din Superligă, va fi transmis în direct de către Prima Sport 2, vineri, începând cu ora 18:00. Partida poate fi urmărită şi online prin intermediul platformei www.primaplay.ro.

În acelaşi timp, golurile, ratările, deciziile VAR, paradele spectaculoase sau alte momente importante alte jocului vor fi redate în format live video & text de către site-ul www.primasport.ro.

Oltenii au deschis scorul prin Chiţu, după o fază incredibilă. Mboumbouni a pierdut ca în curtea şcolii mingea în faţa atacantului, care a îndeplinit apoi o simplă formalitate, din postura de singur cu portarul Greab.

• FCU Craiova: Gurău – Paramatti, A. Duarte, Henriques, Huyghebaert – Vl. Achim, Dr. Albu – Baeten, G. Ganea, Bahassa – Chiţu
  • CS Mioveni: Greab –  Balaur, Mboumbouni, Scarlatache – Rădescu, V. Pop, B. Lepistu, D. Toma, Pedroso – Buziuc, B. Krasniqi