Ultima oră
Scandal cât casa la un club din România! Au vândut promovarea de faţă cu arbitrii: "Lasă, bă, mingea în poartă!" Scandal cât casa la un club din România! Au vândut promovarea de faţă cu arbitrii: "Lasă, bă, mingea în poartă!"
George Russell a câştigat Marele Premiu al Austriei. Britanicul de la Mercedes a plecat din pole George Russell a câştigat Marele Premiu al Austriei. Britanicul de la Mercedes a plecat din pole
Gigi Becali a dezvăluit ce mesaj a primit de la Darius Olaru. ”Trebuia să las omul să plece” Gigi Becali a dezvăluit ce mesaj a primit de la Darius Olaru. ”Trebuia să las omul să plece”
Serena Williams revine la Wimbledon pe arena principală. Jaqueline Cristian joacă luni Serena Williams revine la Wimbledon pe arena principală. Jaqueline Cristian joacă luni
Sebastien Ogier a triumfat în Grecia şi a ajuns la două victorii stagionale în WRC Sebastien Ogier a triumfat în Grecia şi a ajuns la două victorii stagionale în WRC
E gata! Fotbalistul dorit de FCSB a aterizat în România şi a semnat cu Rapid: contract pe 3 ani E gata! Fotbalistul dorit de FCSB a aterizat în România şi a semnat cu Rapid: contract pe 3 ani

VIDEO EXCLUSIV | Becali regretă că l-a adus pe Chiricheş! ”Eu sunt cel vinovat, pentru că l-am vrut foarte mult”

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 27 sep 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/21329147/1/otelul-galati-fcsb-superliga-superbet-29-07-2023-2.jpg

Gigi Becali regretă contractul pe care il are cu Chiricheş. Patronul FCSB se consideră vinvoat pentru această mutare, pentru că şi l-a dorit mult pe fundaş.

Totuşi, Becali a făcut şi haz de necaz în intervenţia din timpul emisiunii Fotbal Show şi a spus că fostul căpitan al naţionalei ar putea să o ajute pe FCSB în Champions League.

Într-un fel, da. Nu de faptul că l-am luat pe Chiricheş, ci pentru bani. Eu sunt cel vinovat, pentru că l-am vrut foarte mult.

Am făcut pe doi ani, asta e, dar poate ne înţelegem, dar să dea Dumnezeu să îşi revină, să nu se mai accidenteze şi să ne ajute.

Sunt foarte mulţi bani, 40.000 salar. De bani îmi pare rău. 

Poate îşi revine şi nu se mai accidentează. L-am luat mai mult pentru cupele europene, poate ne ajută în Liga Campionilor.” a spus Gigi Becali.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele