Şoc la Rapid! Daniel Niculae şi-a dat demisia Şoc la Rapid! Daniel Niculae şi-a dat demisia
Cachin a primit un suvenir de la Nadal după ce a pierdut în faţa spaniolului la Madrid Cachin a primit un suvenir de la Nadal după ce a pierdut în faţa spaniolului la Madrid
Marian Iancu şi-a anunţat revenirea în fotbal! Marian Iancu şi-a anunţat revenirea în fotbal!
Francis Ngannou a transmis un mesaj tulburător după moartea fiului său Francis Ngannou a transmis un mesaj tulburător după moartea fiului său
Florinel Coman are o ofertă de nerefuzat | EXCLUSIV Florinel Coman are o ofertă de nerefuzat | EXCLUSIV
Lupta dintre Mike Tyson şi Jake Paul va fi considerată profesionistă Lupta dintre Mike Tyson şi Jake Paul va fi considerată profesionistă

VIDEO | FATI, EROU PENTRU BARCELONA ÎN MECIUL CU LEVANTE. A MARCAT DE DOUĂ ORI ÎN MAI PUŢIN DE DOUĂ MINUTE, IAR MESSI A DAT AMBELE PASE DE GOL

La Liga Publicat pe 3 feb 2020

FC Barcelona s-a impus pe teren propriu, 2-1 cu Levante, într-un meci din La Liga, transmis în direct de Look Sport. Noua senzaţie a Barcelonei, puştiul Ansu Fati a marcat de două ori în decurs de un minut, servit de Messi la ambele goluri. Reuşitele sale au venit în minutele 30 şi 31.

Deşi s-a zbătut, Levante nu a reuşit decât golul de onoare, şi acela venit târziu. Rochina a marcat în minutul 90+2, când zarurile erau deja aruncate.

Barcelona face 46 de puncte şi se află pe locul secund în La Liga, la 3 puncte în spatele liderului, marea rivală Real Madrid. De cealaltă parte, Levante rămâne cu 26 de puncte şi e pe locul 13 după 22 de etape.