VIDEO | ”E greu când pleacă şi vin mulţi jucători”. Mircea Rednic termină sezonul fericit VIDEO | ”E greu când pleacă şi vin mulţi jucători”. Mircea Rednic termină sezonul fericit
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
VIDEO | Nottingham - Manchester City 0-2. ”Cetăţenii” sunt la un punct de primul loc VIDEO | Nottingham - Manchester City 0-2. ”Cetăţenii” sunt la un punct de primul loc
Brest, succes spectaculos cu Rennes. S-au marcat 9 goluri! Brest, succes spectaculos cu Rennes. S-au marcat 9 goluri!
VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-2. Moldovenii au de tras pentru a scăpa de retrogradare
Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi” Bogdan Lobonţ a fost deranjat de o întrebare la conferinţa de presă dinaintea meciului cu Universitatea Craiova. ”De unde ştiţi voi”

VIDEO | Gaziantep – Denizlispor 2-0. Maxim a dat o pasă de gol

Stranieri Publicat de Andrei Ionascu pe 14 mar 2021

Gaziantep a câştigat meciul de pe teren propriu cu Denizlispor, scor 2-0, în etapa cu numărul 30 din Superliga Turciei. Alex Maxim a furnizat pasa de gol la prima reuşită. În clasament, Gaziantep se apropie de zona cupelor europene.

Denizlispor a jucat în inferioritate numerică din minutul 51, după eliminarea lui Ozdemir.

Dicko a deschis scorul în minutul 70, cu o lovitură de cap, în urma unei lovituri libere executată de către Alex Maxim.

În minutul 90+5, Demir a dublat avantajul lui Gaziantep, din penalty.

Alex Maxim a fost înlocuit în minutul 82, iar Alin Toşca a fost integralist pentru Gaziantep.

Sursa foto: Twitter Gaziantep