PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil
Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică
VIDEO | Petrolul - Oţelul 2-1! Ploieştenii scapă de retrogradare VIDEO | Petrolul - Oţelul 2-1! Ploieştenii scapă de retrogradare
Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid
Victor Piţurcă i-a distrus pe cei de la CSA Steaua: ”Bine că a rămas în Liga 2!”

Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi” Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi”

VIDEO | GREU DE UCIS. „BĂTRÂNA DOAMNĂ” S-A IMPUS LA BRESCIA DUPĂ CE A FOST CONDUSĂ CU 0-1

Video Publicat pe 25 sep 2019

Juventus Torino s-a impus în deplasare cu Brescia, 2-1. într-un meci din etapa a 5-a din Serie A. În direct pe LOOK SPORT 2, Alfredo Donnarumma a deschis scorul cu un şut violent din interiorul careului, în minutul 4, însă Juventus a restabilit egalitatea când mai erau de jucat 5 minute din prima repriză. Venezueleanul Chancellor a marcat în propria poartă, astfel că la pauză scorul era egal, 1-1.

Juve a reuşit să treacă în avantaj în repriza secundă, când Pijanic (minutul 63) a stabilit câştigătoarea partidei. „Bătrâna Doamnă” revine pe primul loc cu 13 puncte, însă cu un meci în plus faţă de Inter, care are un punct mai puţin. Brescia este acum pe poziţia a 12-a cu 6 puncte.