Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut
Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal
Bănel Nicoliţă s-a dezlănţuit după ce FCSB a devenit campioană | VIDEO EXCLUSIV Bănel Nicoliţă s-a dezlănţuit după ce FCSB a devenit campioană | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Imaginea săptămânii în fotbalul românesc. ”Spectatori de lux” la partida Recea - Petrolul

Liga II Publicat de Daian Cutu pe 18 oct 2020

Petrolul s-a impus în partida disputată în deplasare cu Comuna Recea, scor 2-1, la capătul unui meci în care gazdele au jucat în inferioritate numerică încă din minutul 24, când Bakmaz a fost eliminat.

Aproape fiecare meci de la Recea aduce ceva inediat, nici partida cu ”lupii galbeni” nu a făcut excepţie. La partidă au asistat cuminţi câteva faci, care păşteau iarba de lângă arena maramureşeană.