VIDEO | Flacăra olimpică a plecat din Grecia spre Marsilia, pentru Jocurile Olimpice de la Paris 2024 VIDEO | Flacăra olimpică a plecat din Grecia spre Marsilia, pentru Jocurile Olimpice de la Paris 2024
Cristi Balaj, ironii la adresa unui arbitru din Superliga. „Bine că e la VAR, nu în teren” Cristi Balaj, ironii la adresa unui arbitru din Superliga. „Bine că e la VAR, nu în teren”
VIDEO | Csikszereda - Unirea Slobozia, în direct pe Prima Sport 1. Oaspeţii au deschis scorul VIDEO | Csikszereda - Unirea Slobozia, în direct pe Prima Sport 1. Oaspeţii au deschis scorul
"Când m-am apucat de fotbal nu mă gândeam că am să ajung atât de sus". La exact 18 ani de la semifinala cu Middlesbrough, Nicolae Dică a rememorat dubla istorică | EXCLUSIV "Când m-am apucat de fotbal nu mă gândeam că am să ajung atât de sus". La exact 18 ani de la semifinala cu Middlesbrough, Nicolae Dică a rememorat dubla istorică | EXCLUSIV
Prima echipă retrogradată oficial în Serie B, după 3-0 cu Frosinone Prima echipă retrogradată oficial în Serie B, după 3-0 cu Frosinone
John Textor, patronul grupărilor Olympique Lyon şi Botafogo, suspendat 45 de zile în Brazilia. Care este motivul John Textor, patronul grupărilor Olympique Lyon şi Botafogo, suspendat 45 de zile în Brazilia. Care este motivul

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 17 oct 2020

Ludodgorets a termiant la egalitate, pe teren propriu, scor 1-1, contra celor de la Tskarko Selo, în etapa cu numărul IX din Bulgaria.

La gazde, Cosmin Moţi a fost integralist şi a primit un cartonaş galben, în timp ce Keşeru a intrat în minutul 56, în locul lui Higinio, care a deschis scorul.

Atacantul român s-a remarcat în sens negativ, după ce a ratat un penalty în minutul 82. Mingea trimisă de acesta s-a dus mult peste poartă.

În prelungiri, cei de la Selo au reuşit să egaleze. Ludogorets ocupă locul 2 în Bulgaria după primele 8 etape, cu 17 puncte. Lider este Lokomotiv Plovdiv, cu 18 puncte