VIDEO | Oţelul - Hermannstadt 1-0. Gălăţenii s-au impus, după ce au jucat în inferioritate numerică aproape o repriză VIDEO | Oţelul - Hermannstadt 1-0. Gălăţenii s-au impus, după ce au jucat în inferioritate numerică aproape o repriză
Gigi Becali cere desfiinţarea CSA Steaua: „Scoate marca la vânzare!”
Singurul patron din Superliga care l-a felicitat pe Gigi Becali după câştigarea titlului: „Om de calitate” Singurul patron din Superliga care l-a felicitat pe Gigi Becali după câştigarea titlului: „Om de calitate”
Antrenorul echipei Vasco da Gama a fost demis. Modul incredibil prin care a aflat vestea Antrenorul echipei Vasco da Gama a fost demis. Modul incredibil prin care a aflat vestea
VIDEO | Aur european pentru România la dublu rame feminin VIDEO | Aur european pentru România la dublu rame feminin
Gigi Becali, declaraţie de senzaţie după ce FCSB a câştigat titlul: „Plec la Liverpool. Merg în locul lui Klopp” Gigi Becali, declaraţie de senzaţie după ce FCSB a câştigat titlul: „Plec la Liverpool. Merg în locul lui Klopp”

VIDEO | LAZIO, CE MECI! ADVERSARA CFR-ULUI DIN EUROPA LEAGUE A FOST CONDUSĂ CU 3-0 DE ATALANTA, DAR A REVENIT INCREDIBIL

Video Publicat pe 19 oct 2019

Lazio a început ezitant cu Atalanta, iar echipa din Bergamo a deschis scorul prin Muriel, în minutul 23. Acelaşi Muriel a majorat avantajul oaspeţilor (minutul 29), după care Gomez a făcut 3-0 în minutul 37.

Pauza a venit la timp pentru Lazio. Treziţi din corzi, fotbaliştii lui Inzaghi au avut o evoluţie incredibilă în repriza secundă, comparabilă cu cea reuşită de Atalanta în prima parte. Immobile - din penalty - şi Correa au marcat în decurs de un singur minut (minutele 69 şi 70), iar echipa din capitala Italiei era din nou în joc, deşi la pauză totul părea pierdut. Acelaşi Immobile a înscris în minutul 90+2 şi tot din penalty, astfel că Lazio a smuls la final un punct, chiar atunci când fanii bergamezilor se pregăteau să sărbătorească o victorie pe Olimpico.