Vestea momentul în fotbalul românesc! Internaţionalul român, direct la un grand din Bundesliga: ”Oferta a fost este pe masă!”

Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare Antrenorul lui Leicester, demis după o aventură cu o jucătoare
Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul Blestemul accidentărilor continuă la FCSB! „Roş-albaştri” au mai pierdut un jucător important înaintea partidei cu Farul
Novak Djokovic nu ştie încă numele viitorului său antrenor: ”Nu am o idee precisă şi nu ştiu dacă va exista vreunul!”

Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona” Anunţul momentului vine din Spania: „Haaland va juca pentru Barcelona”
OFICIAL | FC Botoşani s-a despărţit de jucător după doar şase luni OFICIAL | FC Botoşani s-a despărţit de jucător după doar şase luni

VIDEO | LAZIO SE IMPUNE DRAMATIC ÎN DERBY-UL CU INTER. CELE DOUĂ ECHIPE FAC ROCADĂ ÎN CLASAMENT

Video Publicat pe 16 feb 2020

Lazio a obţinut o victorie mare cu Inter, 2-1, rezultat care face ca echipa din Roma să urce pe locul secund. În direct pe Look Sport 2, oaspeţii au deschis scorul în penultimul minut al primei reprize, când Young l-a învins pe Strakosha. După pauză, Lazio s-a mobilizat remarcabil şi a reuşit să egaleze prin eternul Immobile, care a transformat un penalty, în minutul 55.

După mai puţin de un sfert de oră, Milinkovic-Savic a dat lovitura de graţie Interului şi a înscris după un adevărat bombardament la poarta lui Padelli. S-a terminat 2-1 pentru Lazio, iar cele două echipe fac rocadă în clasament. Lazio a acumulat 56 de puncte şi se află acum pe poziţia secundă, la numai un punct în spatele liderului Juventus şi la două în faţa lui Inter, care a căzut pe treapta a treia a podiumului.