”În Coreea de Sud n-am primit niciunul”. Dan Petrescu a vorbit despre cartonaşul galben pe care l-a încasat ”În Coreea de Sud n-am primit niciunul”. Dan Petrescu a vorbit despre cartonaşul galben pe care l-a încasat
E gata! Rafa Mujica va semna E gata! Rafa Mujica va semna
Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant
Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj
"A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV "A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV
"Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV "Eu nu mai antrenez niciodată, dacă voi avea şansa, la Rapid". Ce l-a determinat pe Marius Şumudică să facă o asemenea promisiune | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO ǀ Meci întrerupt în Irlanda, după ce fanii au aruncat cu artificii în teren

Alte campionate externe Publicat de Daian Cutu pe 6 nov 2021

Meciul dintre Waterford şi Shamrock Rovers, din campionatul Irlandei, a fost suspendat mai multe minute vineri seară, după ce fanii echipei oaspete au aruncat cu artificii în teren.

Artificiile au explodat la câţiva metri de jucători, aceştia oprindu-se din joc. Arbitrul a întrerupt meciul mai multe minute, decizând reluarea partidei după instalarea calmului pe teren.

A fost deschisă o anchetă pentru a-i găsi pe fanii care au aruncat petardele şi pentru a-i sancţionat. De asemenea, şi clubul Shamrock Rovers ar putea fi penalizat.