Bergodi a răbufnit la conferinţa de presă: ”Tu mă înveţi fotbal pe mine?” | VIDEO
”Jucătorii nu se mai ridică la nivelul tribunelor!”. Verdict dur după ultimele eşecuri ale Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri VIDEO | Chelsea - Everton 6-0. Cole Palmer a înscris patru goluri
VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm” VIDEO | Cristiano Bergodi, mesaj ferm după înfrângerea cu Sepsi! ”Trebuia să câştigăm”
VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB” VIDEO | Bernd Storck este de partea lui Bergodi! ”Rapid a bătut-o pe FCSB”
VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League VIDEO | Fiorentina - Genoa 1-1. Gazdele au fost cu gândul la sferturile din Conference League

VIDEO ǀ Mutu nu e mulţumit pe deplin nici când bate cu la trei goluri diferenţă. ”Singurul lucru care mă deranjează”

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 4 feb 2023

Tehnicianul rapidist Adrian Mutu a declarat, sâmbătă seară, după partida cu FC Voluntari, scor 4-1, că îl bucură faptul că echipa sa este neînvinsă de şapte meciuri, însă îl deranjează doar golul primit pe final.

“Am avut un meci reuşit, nu numai la nivel de goluri, ci în general. Era important să câştigăm trei puncte. Mă bucur că suntem neînvinşi de şapte meciuri. Suntem cu un moral foarte bun. Singurul lucru care mă deranjează este faptul că am primit gol în ultimele secunde ale meciului”, a spus Mutu la posturile care transmit Superliga.

FC Rapid a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 4-1, echipa FC Voluntari, în etapa a XXIV-a din Superligă.