VIDEO | Andrei Cornea şi Marian Enache au cucerit aurul european la canotaj, în proba de dublu vâsle VIDEO | Andrei Cornea şi Marian Enache au cucerit aurul european la canotaj, în proba de dublu vâsle
VIDEO | Oţelul - Hermannstadt 1-0. Gălăţenii s-au impus, după ce au jucat în inferioritate numerică aproape o repriză VIDEO | Oţelul - Hermannstadt 1-0. Gălăţenii s-au impus, după ce au jucat în inferioritate numerică aproape o repriză
Gigi Becali cere desfiinţarea CSA Steaua: „Scoate marca la vânzare!”
Singurul patron din Superliga care l-a felicitat pe Gigi Becali după câştigarea titlului: „Om de calitate” Singurul patron din Superliga care l-a felicitat pe Gigi Becali după câştigarea titlului: „Om de calitate”
Antrenorul echipei Vasco da Gama a fost demis. Modul incredibil prin care a aflat vestea Antrenorul echipei Vasco da Gama a fost demis. Modul incredibil prin care a aflat vestea
VIDEO | Aur european pentru România la dublu rame feminin VIDEO | Aur european pentru România la dublu rame feminin

VIDEO | NIMIC LA NIMIC. CFR A REMIZAT CU FCSB, ÎNTR-UN MECI LIPSIT DE SPECTACOL

Video Publicat pe 15 apr 2019

Derby-ul campionatului a dezamăgit. CFR Cluj şi FCSB nu au oferit nimic celor peste 14.000 de spectatori prezenţi şi a reieşit un meci fără vreun şut pe poartă. ”Feroviarii” sunt, însă, aproape campioni. În prima repriză au fost doar 2 ocazii. Man a tras puţin pe lângă în minutul 14, iar Vinicius a lovit bara dintr-un corner. Cele două şanse gol din prima parte s-au înjumătăţit după pauză. Doar Moutinho, cu un şut în bară în minutul 85, i-a trezit din amorţeală pe spectatorii din tribună, iar meciul s-a terminat aşa cum a început.