VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-3. Succes colosal obţinut de ”câini”, care urcă pe loc de baraj VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-3. Succes colosal obţinut de ”câini”, care urcă pe loc de baraj
VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană
Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV
A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | RATĂRI INCREDIBILE ÎN BORUSSIA-TOTTENHAM. RECORDUL STABILIT DE KANE DUPĂ GOLUL VICTORIEI

Champions League Publicat pe 6 mar 2019

După Ajax, Tottenham va merge şi ea în sferturile Uefa Champions League. Englezii au câştigat cu 1-0 a doua manşă cu Borussia Dortmund. Oaspeţii au dat lovitura după pauză, prin Harry Kane. După reuşita de marţi, Kane a devenit golgheterul all-time al clubului în cupele europene. De 24 de ori a marcat până acum vârful lui Tottenham.