”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj ”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj
VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Farul - Sepsi, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
VIDEO | Şelimbăr - Gloria Buzău 2-1. Al doilea loc ce duce în Superliga rămâne în joc VIDEO | Şelimbăr - Gloria Buzău 2-1. Al doilea loc ce duce în Superliga rămâne în joc
Joe Biden o va onora pe înotătoarea Katie Ledecky cu ”Medalia Libertăţii” Joe Biden o va onora pe înotătoarea Katie Ledecky cu ”Medalia Libertăţii”
Finalul unei epoci! Marco Reus a anunţat că va părăsi pe Borussia Dortmund la finalul sezonului Finalul unei epoci! Marco Reus a anunţat că va părăsi pe Borussia Dortmund la finalul sezonului
Scandal în toată regula la Rapid! Doi jucători, la un pas de bătaie în vestiar Scandal în toată regula la Rapid! Doi jucători, la un pas de bătaie în vestiar

VIDEO | SEARA LUI LIVERPOOL. "CORMORANII" SUNT ÎN SFERTURILE LIGII, DUPĂ 3-1 CU BAYERN

Champions League Publicat pe 14 mar 2019

Liverpool îşi continuă drumul spre al şaselea trofeu Champions League. În a doua manşă din optimi, cormoranii au învins-o cu 3-1 pe Bayern Munchen. Doar 25 de minute au rezistat bavarezii în faţa englezilor. Sadio Mane a profitat de o greşeală a lui Neuer şi a deschis scorul. Nemţii au egalat înainte de pauză, în urma unui autogol al lui Matip. Ca să meargă în sferturi, formaţia de pe Allianz Arena avea nevoie de încă un gol. Trupa lui Klopp nu s-a lăsat, însă, iar olandezul Van Dijk a făcut 2-1. Pe final, Liverpool a marcat încă o dată prin acelaşi Mane. Liverpool devine, astfel, cea de-a patra echipă engleză calificată în sferturi.